Nezařazené

Jednoduše a v každodenním životě

Kdo by nechtěl ušetřit nějakých těch pár korun navíc. Pokud se bavíme o nějakém tom šetření, tak bychom si jistě měli uvědomit, že v našich životech se nachází jisté výdaje, které tam zas až tak být nemusí. Důležité je poznamenat, že možná ze začátku budete zatínat zuby, ale časem našich tipů určitě využijete, ba se vám možná i zalíbí a stanou se i zdraví prospěšná. O dalších různých způsobech, jak vlastně mít nějaké ty peníze navíc, vám řekne více než dost.
brambor na lžíci

Jednoduchý trik na začátek

Vyhýbejte se kavárnám, restauracím a nejrůznějším barům, pokud nutně nemusíte. Jestli jste celý týden doma a už toho všeho máte až až, tak je jenom ku prospěchu občas vyrazit někde ven, aniž by se zbořil svět. Pokud se však rádi a často stravujete v restauracích, tak byste možná měli přemýšlet o tom, že byste se začali stravovat spíše doma. Nikdy není pozdě naučit se vařit, a kdo ví? Třeba se vám to vaření tak zalíbí, že už si budete vařit nejen často, ale i rádi. Ono na vaření není vůbec nic špatného, nejenže ušetříte v restauraci, ale ještě si to ochutíte přesně tak, jak to máte vy rádi. Ideálně připravené jídlo si následně rozdělte do krabiček a každé krabičce přidělte jeden den. Je to také jeden ze super kroků, jak si vlastně zvyknout na nějaký pravidelný stravovací režim a vždycky se hodí, pokud máte poněkud rozházený časový harmonogram nebo se občas pohybujete z místa na místo. Vždycky je dobré být připraven i na situaci, kdy se žádná pěkná restaurace nerýsuje před vámi. Nemusíte se pak spokojit s nějakým hladovým oknem, ale jednoduše si sednete do parku nebo zastavíte někde u cesty a sníte si to v klidu.
dvě sklenice mincí

Vždycky se to vyplatí

Ušetřené peníze se ještě mohou rozšířit o další, pokud si začnete jisté ingredience a přísady pěstovat doma sami. Pokud máte doma malou zahrádku nebo klidně jenom místo u domu, tak vypěstovat si pár paprik a rajčat může taky pomoci. Pokud budete co nejvíce soběstační, uděláte jenom dobře.


Podobné příspěvky