Rubriky
Peníze

Proč se spoléhat na nebankovní společnosti?

Na nebankovní společnosti se poslední dobou obrací čím dál větší procento žadatelů o úvěr. Proč tomu tak je, a lze se na ně spolehnout?

Jaké jsou důvody nárůstu zájmu o nebankovní úvěry?

Někteří klienti nebankovních společnosti jsou ti, kdo v bance nepochodili, jiní jdou rovnou do nebankovní společnosti. Proč tomu tak je?

  • Získat hypotéku v bance je náročné, a mnohdy vás odmítnou kvůli nedostatečným příjmům, nebo kvůli záznamu v registru. Naproti tomu je získání nebankovní hypotéky snazší, jelikož stačí dostatečné příjmy ke splácení, a nějaký ten menší záznam v registru lze tolerovat.
  • Vyřízení bankovní hypotéky trvá měsíce, někdy i roky. Samotné ověřování, prověřování, a schvalování, které je spojené s nespočtem osobních setkání, a shánění, je pro lidi náročné. Kdo potřebuje rychlou hypotéku, jde raději do nebankovní společnosti. Zde stačí obvykle vyplnit formulář, a brzy se vám ozve někdo, kdo vám navrhne úvěr na míru. Osobní setkání pak probíhá až u podepisování smlouvy, po čemž máte peníze do pár dní na účtu

mince v dlani

Jsou nebankovní společnosti důvěryhodné?

Nebankovní společnost by nemohla ve svém podnikání pokračovat, kdyby neměla povolení k poskytování úvěrů. Tudíž se nemůže jednat o nic, co by zavánělo podrazem, nebo se vás snažilo připravit o peníze.

Jak to vypadá s úroky?

Máte strach, že si nebankovní společnosti nastaví závratné úroky? Nemusíte. Úroky u nebankovních hypoték jsou mnohdy srovnatelné s těmi bankovními.

Co když chci půjčku předčasně splatit?

Nebankovní společnost vás nebude tvrdě držet nějakou smlouvou, nebo závazkem. Rozhodnete-li se předčasně splatit svůj úvěr, máte na to právo, aniž byste byli jakkoliv sankciováni.

hromada bankovek

Nečekají mě nějaké skryté https://cs.wikipedia.org/wiki/Skryt%25C3%25A9_kurikulum poplatky?

Ne, žádné skryté poplatky vás opravdu nečekají. Vše se dozvíte předem, dřív, než podepíšete smlouvu.

K jakému účelu lze nebankovní hypotéky určeny?

Lze je použít k financování nemovitosti, k podnikání, k vyplacení se z exekuce, či splacení jiných pohledávek. Spousta lidí je také používá k refinancování nevýhodné hypotéky, nebo konsolidaci jiných úvěrů.

Rubriky
Peníze

Ne vždy se dosahuje zisku

Každý člověk chce mít peníze. A to proto, že je přirozeně nezbytně potřebuje. Když má peníze, může si za ně pořídit všechno, bez čeho se v dnešním světě neobstojí a bez čeho se vlastně nejednou ani nedá přežít, zatímco když je nemá, je odkázán v nejlepším případě na milosrdenství ostatních lidí.

Peníze je prostě nutno mít. A každý si je musí v dostačujícím množství vydělat. Platí to pro zaměstnance, a platí to pochopitelně i pro soukromé podnikatele. Každý člověk potřebuje určité finanční zajištění.

eura mince

Jenže zejména pro soukromé podnikatele platí, že nejednou nemají tolik peněz, kolik by si přáli mít. Tito sice mají určité potřeby, jenže vydělat si na ně někdy třeba nedokážou, protože se v takovém byznysu leccos nemusí dařit tak, jak by si to člověk představoval. Někdy dojde k poklesu nebo dokonce výpadku příjmů, někdy se vlivem dražších vstupů přestane určitá výroba vyplácet, někdy se mohou změnit i nutné odvody nebo se něco porouchá či pokazí, někdy se…

Co já vím, co všechno se může v podnikání zkomplikovat a co to může znamenat pro ziskovost nějaké firmy a pro život jejího majitele a provozovatele.

eura na šňůře

A když se nedaří podnikáním vydělat, je třeba překonat sezonní výpadek nebo provést náležité změny k lepšímu. A to i ono si žádá dodatečné finanční zdroje. Mezi něž patří nejednou i půjčky, které se využívají, když dojdou vlastní finanční zdroje.

A když to vypadá, že podnikateli v ekonomicky neradostné situaci nikdo nepůjčí? Pak je tu hypotéka bez registru https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/, která zaručeně pomůže i jemu.

Pokud má totiž takový podnikatel nějakou nemovitost, kterou by dal do zástavy coby záruku, že všechny půjčené peníze i s úroky vrátí, a když má dotyčný aspoň takový příjem, ze kterého se dá splácet, není problém u nebankovní společnosti a její hypotéky uspět.

Rubriky
Peníze

Kdo by nechtěl peníze?

Pokud je něco, co rozhodně vládne světu, pak jsou to peníze. Bez peněz v dnešní době člověk nic nezmůže a to, i kdyby opravdu chtěl.

Kdo by nechtěl peníze? Snad úplně každý.

Bohužel ale přijít k penězům není vůbec snadné. Člověk se musí snažit, aby jich měl tolik, aby byl schopen se uživit.

podání rukou

Ano, je pravda, že je zde celá řada možností, jak peníze získat, ale ne každý je natolik odvážný, aby do něčeho takového šel.

Je pravda, že jsou zde investice nebo hraní automatů, pokud pomineme práci. Ne každý je ale natolik odvážný, aby se pokusil investovat, nebo hrál hazardní hry, aby získal nějakou tu korunu k dobru.

V dnešní době si člověk musí předem o mnohých věcech zjistit dostatek informací, aby do něčeho takového šel. Je to rozhodně dobře, protože pokud do něčeho člověk půjde bez toho, aniž by měl dostatek informací, mohl by přijít o všechny své peníze, což rozhodně není ideální.

Jestliže by vás lákaly investice, pak věřte, že je potřeba si veškeré informace o něčem takovém nastudovat, abyste nezůstali na mizině.

Pokud jste již přemýšleli i nad hraním automatů, pak něco takového není zrovna dobrým nápadem, jelikož by se mohlo stát, že díky něčemu takovému přijdete o vše, co máte. Ne jeden člověk se stal na něčem takovém závislý, jelikož stále čekal, až něco vyhraje.

hazardní hry

Jsou věci, které mají své pro i proti. Peníze chce skutečně každý, ale otázkou je, co všechno jsme ochotni pro to udělat a jak daleko jsme ochotni pro něco takového zajít.

Určitě je dobré si všechny kroky předem promyslet, protože byste toho poté mohli litovat a místo toho, abyste měli nějakou tu korunu, díky které jste schopni přežít od jedné výplaty ke druhé, nebudete mít nic. Jen těžko se pak člověk může bez problémů uživit. Pokud ještě navíc nemáte nikoho, kdo by vám mohl pomoci, bude to skutečně velký problém.

Přemýšlejte dříve, než budete jednat. Může to mít na celou řadu věcí velký vliv.

Rubriky
Peníze

Vždy se dá ušetřit

Dnes musí české domácnosti vynakládat kolem čtvrtiny příjmů pouze na bydlení a celkový dluh českých domácnosti opět vzrostl. V roce 2016 už činí něco málo přes 1,2 biliónů českých korun a nezdá se, že by se měl zmenšovat do příštích let.

Není se proto čemu divit, že většina dnešních lidí žije tzv. od výplaty k výplatě. Nezbývá jim na vlastní seberealizaci, zábavu ani koníčky. Ale ono nejde pořád jen pracovat, škrtit se, zákonitě musí přijít zkrat, selhání. Jak ale ušetřit a dopřát si alespoň nějakou radost či dovolenou? Tak na to se podíváme v dnešním krátkém článku.
 
Odkládejte si pravidelně

Nechte si něco pro strýčka Příhodu. Čím více si můžete dát bokem, tím lépe. Ale i málo je lepší nic. Důležitá je hlavně pravidelnost. Nastavte si trvalý příkaz hned po výplatě a směřujte určitou částku na spořicí či termínovaný účet.
 
Vyměňte spotřebiče
Podívejte se na spotřebu elektřiny a zamyslete se, zda vaše spotřebiče jsou ekologicky šetrné a nejlépe značky A a více. Nezapomínejte také vypínat světla v místnostech, kde se zrovna nenacházíte. Je to jen pár kilowatthodin, ale za rok se částka nastřádá.
 
Investujte
I to málo, co vám zbude, zkuste investovat. Peníze jsou jen jiný zdroj energie, nechte je přeměňovat v další korunky. Investovat můžete do nemovitosti, drahých kovů, vzácných obrazů anebo i do recyklace plastů. Posledním navíc podpoříte dobrou věc a myslíte na příští generace a přírodu.
 
Využívejte online služeb
Šetřete svoji peněženku i svůj čas. Nestůjte ve frontách v bankách a na pojišťovnách, když mnoho věcí lze dnes sjednat online přes Internet. Až příště pojedete na dovolenou do zahraničí, sjednejte si cestovní pojištění online.

Veďte si nákupní seznamy
Do obchodu choďte vždy se seznamem položek, co skutečně potřebujete koupit, už se vám nebude stávat, že utratíte a koupíte něco, co zrovna nepotřebujete. Pokud jdete nakupovat potraviny, nezapomeňte se dopředu najíst. Prázdný žaludek vás přinutí nakoupit více nezdravých laskomin.

Rubriky
Peníze

Rodičovská dovolená aneb co možná ještě nevíte

Řekli byste si  "rodičovská dovolená, co bych o ní tak nemohl(a) vědět?" Člověk dostane určitý příspěvek od státu a je to. Možná se budete divit, ale nemusí být vše tak jak se zdá.
těhotná s dcerou.jpg
Rozdíl mezi mateřskou a rodičovskou dovolenou
Žena, která je zaměstnaná, nastupuje na mateřskou dovolenou z pravidla 6-8 týdnů termínem porodu a trvá 28 týdnů což je cca do půl roku od narození potomka. Výše mateřského příspěvku je odvíjena od výše příjmu ze zaměstnání. Pokud žena nepracuje, na mateřskou nárok ztrácí, pokud ovšem není v ochranné lhůtě (která je 180 dní od zániku nemocenského pojištění a zároveň musí mít účast na pojištění minimálně 270 kalendářních dnů v předchozích 2 letech před nástupem na mateřskou dovolenou
dítě s kšiltovkou.jpg
Na rodičovský příspěvek má však nárok každá žena, bez ohledu na to, jestli je zaměstnaná či nikoliv. A ne jen žena, ale v tomto případě může na rodičovskou dovolenou nastoupit i otec dítěte. Děje se to v případech, kdy například žena vydělává více než muž a po ekonomické stránce se rodičům vyplatí zvolit tuto variantu. Stát přispívá na jedno dítě částku 220.000,-, pokud budete mít to štěstí a narodí se Vám dvojčata, dvojitou částku nečekejte. Dříve byl na dvojčata příspěvek stejně vysoký jako na jedno dítě. Od roku 2018 je změna a příspěvek se zvýší o 110.000,- tedy na 330.000,-. Částku můžete čerpat nejdéle do 4 let věku dítěte. Měsíční příspěvek nemůže být vyšší nežli 70% z matčina či otcova hrubého příjmu.
Na co si ale musíte dát pozor, uvedu Vám to na příkladu. Narodí se Vám dítě a vy si zvolíte délku rodičovské dovolené na 3 roky. Na měsíc budete mít tedy: 220.000 / 36 = 6111,-                 Za rok co pobíráte příspěvek zjistíte, že jste těhotná. Vybrala jste zatím cca 73.000,- a finance Vám budou vypláceny pouze do doby, než nastoupíte na další mateřskou, v případě, že na mateřskou nárok nemáte, tak do doby, než se dítě narodí. Berme tedy, že budete mít dalších 9 měsíců příjem od státu, tedy 55.000,-. Zbylá část, kterou nestihnete vybrat propadá státu a v tomto případě se jedná o částku 92.000,-
Je proto dobré si toto pohlídat a v případě dalšího otěhotnění si výši měsíčního příspěvku zvýšit. Maximálně to však jde jen na 70% z matčina či otcova hrubého příjmu. Je to velká škoda, když to někdo zazdí a nechá tyto peníze propadnout státu i když na ně má plné právo. Třeba nezachrání celou částku, ale každá koruna je přeci dobrá.

Rubriky
Peníze

Půjčka pro kdekoho

K tomu, aby se jeden dostal do finančních problémů, stačí dost možná i jen jeden jediný nepromyšlený krok, chvilkové neuvážené jednání. A nejednou vlastně ani není žádné pochybení ze strany dotyčného zapotřebí, stačí klidně i jenom to, že dotyčný dejme tomu nemá štěstí a doplatí na problémy a chyby jiných.

Podnikatel může narazit na kdejakou obtíž, spotřebitel se může potýkat dejme tomu s poklesem příjmu nebo ztrátou zaměstnání, ale těch možností je tu ještě daleko více. Kolik jenom je toho, co může uvrhnout člověka do bídy!

mince na stole

A co pak?

Ve chvíli, kdy už někdo takový vážně neví kudy kam, dotyčného nejspíše napadne, že by mohlo pomoci, kdyby si vzal půjčku. A taková půjčka skutečně může být prospěšná. To ovšem jedině v případě, že ji dotyčný dostane a že mu bude tato poskytnuta za dostatečně výhodných podmínek. Protože půjčky nejsou jedna jako druhá, každá má jak své přednosti, tak i stinné stránky.

A tak se mohou nabízet dejme tomu půjčky určené jenom více než spolehlivým, takzvaně bonitním žadatelům. Těm, kdo nemají žádné záznamy v registrech dlužníků, exekuce na krku a podobně, kteří oplývají docela vysokými příjmy a podobně. Což je doménou především bankovních půjček. A jak dopadne u těchto nabídek zájemce, který má finanční problémy? Neuspěje a nic nedostane.

americké dolary

Pak jsou tu naopak půjčky dostupné snad každému, ovšem natolik nevýhodné, že je lepší dát od nich ruce pryč, nechce-li se člověk pomyslně spálit, tedy dostat se tímto způsobem do ještě složitější situace.

A pak jsou tu naštěstí i nebankovní hypotéky, v nichž se snoubí to nejlepší z toho výše uvedeného. A proč si tak nevzít dejme tomu hypotéku na pozemek, že? Pokud je pravidlem, že se o takovou půjčku velice jednoduše žádá, tato je rychle schválena a neméně rychle i vyplacena a podmínky splácení jsou posléze nastaveny tak, aby si s nimi dlužník hravě poradil.

A takové hypotéky tu čekají třeba i na vás. Pokud snad máte finanční těžkosti.

Rubriky
Peníze

Pokud podnikání nevydělává…

Soukromé podnikání je dobré k tomu, aby se v něm realizoval ten, kdo má zajímavý podnikatelský záměr https://www.upce.cz/deska/dokumenty/dlouh-zamer.html a kdo je ochoten ho realizovat na vlastní pěst. A toto počínání tak může leckoho i naplňovat. Ovšem naplňovat by mělo nejen dotyčného podnikatele, ale i jeho peněženku. A v tom je někdy problém.
Podnikání je totiž nejistá branže. Zatímco v jednu chvíli přináší třeba i pohádkové zisky, nikdy není jisté, že to tak vždy i zůstane. A hravě se může stát, že se podnikatel dostane jednoho dne do finanční tísně.pětistovky v ruce
A jak ji jenom vyřešit?
Nejednou je nejrozumnější vsadit v takové chvíli na nějakou šikovnou půjčku. Protože ta poskytne dostatek finančních prostředků, a to i docela rychle a spolehlivě. To ovšem jedině v případě, že je tato správně zvolena.
Nic si nezastírejme. I půjčky jsou různé.

  • Jsou tu třeba nabídky velice výhodné, mající však ten nedostatek, že si jejich poskytovatelé kladou podmínky, jimž není v případě žadatele v nesnázích možné vyhovět.
  • Pak jsou tu nabídky klidně i velice dostupné, ovšem pro změnu tak drahé, že se na ně nevyplatí vsadit.
  • A pak je tu hypotéka bez registru, v níž se spojuje to nejlepší, co si lze jenom u půjček představit.

krabička s mincemi
U posledně zmíněné hypotéky je nespornou výhodou třeba to, že ji získá každý, kdo může výměnou za půjčené peníze u poskytovatele zastavit nemovitost. Což je dostatečná záruka, takže se tu netřeba obávat, že by byl zájemce o půjčku odmítnut třeba kvůli tomu, že nemá dostatečné příjmy nebo jsou jeho registry dlužníků hyzděny nějakým tím záznamem. Pak je tu potěšující třeba to, že se za onu hypotéku neplatí nic předem, že je tato schválena i vyplacena velice rychle, splácení se může klidně i hodně protáhnout, dokonce i na třicet let, že se tu dá vše vrátit ale i dříve, než bylo ujednáno, a to bez jakéhokoliv postihu.
Zkrátka je tu těch pozitiv víc než dost. A proč by se měl podnikatel v nesnázích shánět po něčem nedostupném nebo nevýhodném, že? Když je mu tu k dispozici toto.

Rubriky
Peníze

Každý problém má své řešení

Bydlet ve svém je snem mnoha z nás. Některé sny nemají být jen marným toužením, ale mají se plnit. A tohle je jeden z nich. Bydlet ve vlastním domě totiž přináší celou řadu výhod.
o Tou hlavní je určitě to, že nebudete muset každý měsíc dávat tisíce za to, že máte jen klíče od bytu.
o Nájem je totiž v podstatě zbytečně vyhozená hotovost.
o Raději tyto peníze investujte do své budoucnosti.
uzavření dohody v přátelském duchu

Ceny nemovitostí neustále rostou. Proto je nutné rozhodnout se opravdu rychle. Jestliže nemáte dostatečnou hotovost, pak využijte možnosti půjčky. Někdy může nastat malý problém, pokud banka usoudí, že nejste dostatečně bonitním klientem. Důvody mohou být různé.
§ Například záznamy v registrech dlužníků anebo nízký příjem žadatele.
§ V tomto případě se můžete s důvěrou obrátit na nebankovního poskytovatele podobných finančních produktů, jaký byste dostali právě v bance.
kufr plný peněz

Nezávazná nabídka vám ukáže možnosti

Jestliže vám tedy chybí základní kapitál k tomu, abyste si mohli plnit svůj sen, pak je řešením hypotéka. První, co budete muset pořídit, je vhodná stavební parcela. Hypotéka na pozemek https://hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/ vám k ní pomůže.
o Jestliže vy sami nemůžete ručit žádnou nemovitostí za tento závazek, pak požádejte třetí osobu.
o Tou může být v podstatě kdokoliv, kdo dosáhl plnoletosti a jeho nemovitost se nachází na území naší republiky.
Nebankovní hypotéky mohou také sloužit k řešení obtížné finanční situace.Dnes není nikterak výjimečné dostat se do takové finanční krize, ve které hrozí dokonce exekuce. Nic ale není ztraceno ani v tuto chvíli.
§ Nechte si vypracovat nabídku a zjistíte, jaké máte možnosti.
§ Žádný finanční problém není neřešitelný a na každý se najde recept.
A to i v případě, že právě ten váš případ skutečně spěchá. Vyřízení nebankovní hypotéky je doslova bleskově rychlé.

Rubriky
Peníze

Základem úspěchu je, dobře si vybrat

Chcete mít dobrou pozici ve vyhledávačích? A víte, jak vybrat ta pravá klíčová slova, optimalizovat webové stránky a dělat pravidelný linkbuilding? Jestliže vám to nic neříká, pak uděláte nejlépe, když se obrátíte na profesionály. Navíc tak ušetříte spoustu času a nebudete se muset pokoušet o něco, co by vás stálo spoustu námahy, a nakonec by vám to možná nepřineslo zamýšlený efekt.seo optimalizace.jpg
Optimalizace webových stránek je nezbytná k tomu, abyste dosáhli na dobrou pozici ve vyhledávačích. V praxi jde o to, upravit vaše webové stránky do takové podoby, která bude odpovídat nárokům, podle kterých hodnotí roboti vyhledávačů relevanci jednotlivých odkazů. Zkrátka, když vyhledávač přesvědčíte o tom, že vaše webové stránky jsou ve vztahu k zadanému klíčovému slovu ty úplně nejlepší, pak se můžete těšit na to, že po každé, když bude někdo pátrat po vaší nabídce, tak se odkaz na váš web zobrazí na předních pozicích. A to už něco znamená.
Získat přední pozici ve vyhledávačích znamená dobře prodávat své zboží. Přední pozice prodávají, ať už nabízíte cokoli. Čím více lidí narazí na odkaz na vaše webové stránky, tím více návštěvníků získáte. A každý zkušený obchodník umí návštěvníky proměnit v zákazníky.ikona lupy.png

Na čem záleží úspěch? Na dobré seo firmě!

Jenže k tomu, aby šlo všechno jako po másle, je nezbytné neztroskotat hned v přístavu. Zkrátka si musíte vybrat toho správného kormidelníka, který vás dovede až k cíli. Musíte oslovit tu správnou seo firmu, která vás nezklame.
Třeba proto, že má za dlouhá léta praxe řadu cenných zkušeností, což poznáte například podle referencí.
A také proto, že vám je ochotná ušít nabídku na míru, ať už je vaše podnikání jakkoli rozsáhlé nebo specifické.
Anebo i proto, že vám nebude nabízet jednorázové seo balíčky za akční ceny, protože u optimalizace pro vyhledávače platí, že smysl mají jen dlouhodobé a pravidelné služby.

Rubriky
Peníze

Zajistěte si ty nejlepší podmínky s nebankovním úvěrem!

Jestliže nevíte, kterou z početných nabídek na úvěr, které se na trhu vyskytují, zvolit, pak volte nejen podle úrokové míry, ale také podle úsilí, které budete muset vynaložit pro to, abyste takovou nabídku získali. A hned všechny úvěry uvidíte v úplně jiném světle.
Takový způsob výběru volí stále více lidí – stále více si jich uvědomuje, že čas jsou peníze, a čas, který při vyřizování úvěru ztratíte, byste jinak mohli využít k vydělávání peněz. Jinak řečeno, úvěr vám může peníze šetřit i jiným způsobem, než pouze nízkými úroky.detail jednoho reálů
Navíc, když si budete vybírat čistě podle finanční výhodnosti nabídky, tak pečlivě počítejte. Za nízkými úroky se velmi často skrývají další poplatky a podmínky, které nebudete schopni dodržet, takže budou následovat různé sankce. A pokud chcete opravdu tu nejvíce finančně výhodnou nabídku, pak byste se neměli ptát jen po úrokové míře, ale také po RPSN, čili roční procentní sazbě nákladů, anebo ještě lépe prostě po tom, kolik peněz za celou dobu splatnosti půjčky přeplatíte – takový údaj se totiž nedá ošidit reklamními zkratkami a skrytými poplatky.
Tu nejvíce výhodnou nabídku můžete klidně objevit právě mezi nebankovními hypotékami http://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/.
I když jejich velkou předností nebývá ani tak výše úroků, jako především podmínky, za jakých je můžete mít.srovnané drobné mince
Žádná jiná půjčka na trhu není tak rychlá. Žádost o nebankovní úvěr vyřešíte během tří minut a potřebné peníze můžete mít doma již za několik málo dní, většinou do týdne. To vám žádná nebankovní hypotéka nenabídne!
Žádná jiná půjčka není tak jednoduchá. Jen nebankovní hypotéku vyřídíte bez složitostí, takže se nebudete muset o nic starat.
A jedině nebankovní hypotéka je tak flexibilní. Vadit nemusí nejen zápis v registru, ale dokonce ani nižší bonita – zde se vždy dohodnete, a to na těch nejlepších podmínkách!