Nezařazené

Toužíte po novém domě?


Trendy v bydlení se mění
I bydlení podléhá módním trendům, a aktuálně je v kurzu bílá v kombinaci s antracitem. Můžete se tak setkat s novostavbami, které mají světlou fasádu a antracitová okna v kombinaci s černou střechou. I u nás takové domy můžete najít. Jeden takový jsme už postavili a předali jako RD Dobrovice. Prohlédnout si ho můžete zvenčí i zevnitř a našem webu, kde najdete i další domy z naší produkce. Nabízíme e především bungalovy, které jsou mezi zájemci o rodinný dům velmi vyhledávané a populární. I tento dům je bungalov, a navíc je postavený v moderní kombinaci barev. Fasáda je světlá, okna, dveře a střecha tmavá. I uvnitř najdete kombinace bílé a šedé, takže dům vypadá krásně i uvnitř.

nový bungalov

Stavíme zděné domy a dřevostavby. Pokud potřebujete bydlet rychle, rádi vám postavíme dřevostavbu, která je hotová v řádu několika týdnů. Můžeme vám vyřídit i stavební povolení, protože s tím mají někteří klienti trochu problém a část z nich má obavy z jednání s úřady. Není pro nás problém vám s čímkoliv pomoct, aby se stavba vašeho domu urychlila.

bílý dům

Proč si vybrat nás?
Jsme spolehlivá firma, která je známá dodržováním termínů. Ceníme si zájmu klientů a proto se vždy snažíme udělat maximum pro to, aby byl každý dům dokonce včas. Stavbu si můžete chodit kontrolovat osobně, takže budete vědět kdy si třeba začít hledat kuchyňské studio. Právě kuchyňská linka je jediná věc, kterou si musíte zařídit sami. Je to z toho důvodu že je to velmi individuální věc, kterou chce každý jinou, a proto řešíme výběr linky tímto způsobem.
Domy i u nás nechaly stavět i některé známé osobnosti, které už také bydlí v novostavbě od nás. Podívejte se jak je s námi spokojený třeba Marek Ztracený nebo Tereza Bebarová. I vy můžete mít svou nízkoenergetickou novostavbu, stačí si vybrat projekt a o zbytek se postaráme my.

Podobné příspěvky