Nezařazené

Dokonalost je v detailech

Krásné šaty, elegantní boty, stylová kabelka. Ale pořád něco chybí. Jsou to ty doplňky, na které většina z nás ani ne0pomyslí. Proč však nevěnovat trošku stylu i věcem denní potřeby? Móda už dávno není jen pro lidi. A dokonalost už není záležitostí bohů. Co všechno může mít styl?

mobil

MOBILNÍ TELEFON

Používáme ho v průběhu celého dne. Když nám někdo zatelefonuje, když vášnivě textujeme, když si chceme něco vyfotit. A na každičký mobil čeká dokonalý obal. Výběr je opravdu obrovský. Seriálová témata, krajkové styly, citáty, smajlíky… nekonečné množství designových prvků. Nepostradatelný detail za pár korun, který si prostě musíte pořídit.

klíčenka

KLÍČE

Odemknout domovní dveře, auto, schránku. A ta nekonečná otázka „Kde mám klíče?“. Na každičký klíč si můžete koupit obal. K výběru je nejen množství barev a tvarů, ale i vzorů. A co ještě přidat? Klíčenku! Malého plyšového medvídka, oblíbeného superhrdinu, mini disko kouli. Jsou to detaily, které ukazují, kým jste.

FLASH DISK

Nosíme jej sebou téměř všude. Máme na něm zálohované dokumenty, texty, fotografie, hudbu, filmy. Stačí vytáhnout a zapojit. A i tenhle nezbytný pomocník může mít styl. V obchodech s elektronikou najdete třeba takové, které vypadají jako oblíbená animovaná postavička, propiska, rtěnka. Zvolte si sami.

flashka

OBAL NA CIGARETY

Snad každý kuřák už slyšel hlášku „Hnusní kuřáci.“ Tak proč to nezměnit? I kuřáci mohou být styloví. Nabízíte cigaretu? Nabídněte ji ze stylové tabatěrky, nebo si kupte krásný obal na cigarety. I tento zlozvyk lze pojmout se stylem.

SLUCHÁTKA

Na procházku, na běhání, jsou prostě nepostradatelné. Přinášejí nám do uší hudbu, kterou slyšíme jen my sami. Avšak sluchátka vidí všichni ostatní. Vyberte si třeba sluchátka ve stylu žabiček, smajlíků, nebo růžové hvězdičky.

ZÁPISNÍK

Neboli diář. Poznačíme si zde datum návštěvy zubaře, narozeniny kamaráda, nebo termín dovolené. Vytahujeme jej ve vlaku, na poradě, ve škole. Tak proč vytahovat naprosto obyčejný diář, když můžeme vytáhnout diář jedinečný. A že už se vám nechce vše přepisovat z jednoho do druhého? Nevadí. Kupte si designový obal, nebo si jej polepte zářivými kamínky. Představivosti se meze nekladou.

OBAL NA BRÝLE

Sedíte v knihovně a zjistíte, že písmo knihy je příliš malé, abyste jej dokázali přečíst bez brýlí. A tak vytáhnete své obyčejné staré potlučené pouzdro, které chrání vaše druhé oči. Něco tak důležitého, jako druhý zrak si zaslouží krásný, stylový obal. Ale no tak, nejde přece o horentní sumu peněz.

Ať už je vaším každodenním společníkem jakýkoliv předmět, můžete mu dát styl.

Podobné příspěvky