Firmy

Elektro revize v bytech je pojistka proti smrtelnému úrazu a ničivému požáru

Jistě s námi budete souhlasit, že povolání elektrikáře není zrovna snadné, už jen kvůli teoretickým znalostem a jejich obhajování pro získání potřebného certifikátu. Každý se pro tuto práci nehodí, zvláště proto, že elektrická energie není uchopitelná do rukou, není cítit, není slyšet ani vidět, je to zkrátka něco jiného, než truhlářská práce se dřevem, i když pochopitelně každá řemeslná profese je záslužná.

fázová zkoušečka

Elektrikáři zajišťují kromě běžné praxe oprav, rekonstrukcí a nových elektrických rozvodů i revize. Cena elektro revize Elektro Kuchař se někomu z vás může zdát nadsazená, ale ono to má svůj význam zejména díky tomu, čemu dokáže zabránit. Ve hře jsou zejména dvě události, jedna horší než druhá, a nikomu z vás je samozřejmě nepřejeme. Přesto se stávají a ve smutných statistikách se o tom můžete dočíst každý rok.

elektrické rozvody

Vyhořelý byt – viděli jste někdy byt, alespoň na fotkách, po zásahu hasičů? Nejde jen o tu spoušť, ale vše je spojeno s nebezpečným zápachem a výpary, toxickými látkami, které na místě zůstávají, není snadné vyhořelý byt uklidit a zrenovovat, mnohdy jsou zasažené i stoupačky, okna, dveře, podlahy, svítidla, někdy to může narušit i statiku objektu. Není to zkrátka legrace a hlavně vás to může stát celoživotní úspory, a to třeba jen kvůli „hloupému“ zkratu v zásuvce kvůli nedotaženým šroubům na hliníkových vodičích.

Smrt po úrazu elektrickým proudem – každý zmařený život je tragédií pro celé rodiny, o to horší to je, když se tomu dalo snadno zabránit. Elektrický proud je skutečný zabiják ve chvíli, kdy něco podceníme nebo přehlédneme a o to se má postarat revizní proces. Kontrolují se uzemnění, kvalita izolačních vrstev kabelů, zapojení zásuvek, vypínačů a rozvodných krabic, rozmístění zásuvek vůči vodě či vlhkosti, kabely ve zdi i mimo omítku, prodlužovací šňůry, stav elektrospotřebičů, osvětlovací techniky a dalších zařízení.

Podobné příspěvky