Rubriky
IT

Informatika mi dala zabrat

Informační technologie jsou tady od toho, aby nám pomohli. Informační technologie jsou ale složité. Ovšem informační technologie nejsou složité pro každého. Pro mě ale jsou složité. Mají zkratku IT a mě se to moc líbí Teď můžu si to kdykoliv zkrátit. Zkrátit, když někomu o tom píšu. A znáte vůbec nějaké druhy informačních technologií? Musím říct, že se to týká hlavně počítačů. A nejenom počítačů. Informační technologie jsou všude. Hlavně v nějakých technických univerzitách anebo firem. Technické technologie jsou taky ve firmě, které se třeba zajímají o vzduchotechniku anebo různé klimatizace.

Informatika je téměř můj obor.

A dnešní vynálezy fungují na principu informačních technologií a podle mého názoru je to perfektní. Já vím, že lidská síla je nenahraditelná a je opravdu kvalitní. Jen se podívejte na pyramidy v Egyptě. Tam byla informační technologie naprosto nulová v té době o ni nikdo nevěděl, ale všechno bylo dokonalé. Myslím tím stavby pyramid. Jenže v dnešní době jsou informační technologie hodně rozšířené.

Baví mě pracovat online.

A proto nám velmi usnadní život a další rozhodování. Díky informační technologií jsem se taky naučila perfektně na počítači. Myslím, že v dnešní době je umění na počítači velmi nutné tečka. Vy umíte na počítači? Máte doma počítač, notebook anebo jenom mobil? Já se přiznám, že mám úplně všechno, ale to ne z důvodu že bych to chtěla schválně. Mám to, abych mohla pracovat a učit se. Já studuji online školu. Studují informatiku. To má hodně společného v informační technologií. A hodně mě to baví a jsem ráda, že na té škole je i můj bratr. Takže když něco nevíme, rádi se poradíme spolu. Oba dva se doplňujeme. Informační technologie je pro nás velmi zábavná. Tak je moc rádi vytváříme nějaké počítačové hry. Můj bratr je dokonce navrhujete a je v tom opravdu dobrý. Myslím, nebýt informačních technologií, tak se s bratrem asi hodně nudíme. Nicméně, informační technologie jsou taky dobré pro práci. Jsou dobré hlavně pro ty, kteří pracují z domu.