Www

Jak sladit krajku a styl svatebních šatů

Svatba je pro každou ženu velmi významný okamžik. Pro mnohé jedinečný krok, přelomová chvíle a opravdová slavnost. Je to také událost, při které všichni oslavují nevěstu, nemohou se na ni vynadívat, děti běhají kolem a nevěsta je pro ně princeznou. A niv vám nesmí bránit v tom, abyste se tak i cítila. Je to váš den. Proto i svatební šaty musejí být dokonalé. Takové, jaké si vysníte, v jakých se budete cítit opravdu dobře, výjimečně a luxusně.

květinová krajka

Pokud si necháte ušít šaty na míru, odpadne vám procházení desítek svatebních salonů, kde si budete zkoušet mnohokrát použité šaty po někom jako kostým na maškarní ples… Odpadne vám starost o originalitu, protože takové šaty jako vy nikdo jiný mít nebude. A také se v šatech z kvalitních materiálů budete cítit daleko lépe a pohodlněji. Možná jste si už šaty vybrala, možná ještě váháte a kombinujete.

A přišla na řadu krajka. Krajka je ozdobou, bez níž se obejdou jen ty nejvíce strohé šaty jednoduchých linií a minimalistického střihu a typu. Krajka svatební šaty ozdobí, pozdvihne nenásilně krásu látek a zněžní linii rukávů, dekoltu či větších ploch.

svatba krajka

Jakou krajku si vybrat Svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz nabízí tři skupiny krajek. Můžeme vybírat z bohaté, romantické krajky, která se hodí pro zdobené, řasené šaty, ve kterých se budete cítit jako princezna z pohádky. Krásně je doplňuje výraznými květinovými motivy a může být v bílé, smetanové či stříbrné barvě. Další kategorií je klasická krajka francouzská. je to krajka vynikající svou elegancí a šarmem. Hodí se například pro něžné rukávy k vašim elegantním svatebním šatům. Ale samozřejmě i jinam. A pak je zde ka výběr ještě krajka paličkovaná, která krásně doplňuje trendy “boho” styl svatebních šatů. To jsou krajky pro vílu, která ctí tradice a přírodu a uvolněně a zároveň divoce propojuje folklór a moderní dobu.

Podobné příspěvky