Rubriky
Domov

Mobilní domky, jsou nejen praktické

Mobilní domky nejsou jen obdélníkové krabice, které nevzbuzují zrovna moc důvěry při představě, že v nich trávíte zimu. Jenže zdání klame. Tyto domky jsou perfektně tepelně izolované. Dokonce tak, že některé dosahují tak nízké spotřeby energie nutné k vytápění, že by jim klasické domy mohly jen závidět.

Pohodlná ložnice

Je to dáno promyšlenou konstrukcí a použitím moderních materiálů. Takže, když zvažujete, že si mobilní dům zakoupíte k celoročnímu užívání, nemusíte mít strach. Nezmrznete.

Jen účel, ke kterému chcete mobilní domek, používat sdělte prodejci. Stále jsou totiž v nabídce domy sezónní. Ty sice mají dobré vytápění, nic méně mají slabší izolaci a méně kvalitní okna. Úniky tepla pak musíte nahrazovat zvýšenou spotřebou energie na vytápění.

Mobilní domy k celoročnímu užívání můžete pořídit nové i zánovní, použité. Všechny jsou kvalitní a připravené sloužit. Rozdíl je samozřejmě v ceně a také v designu.

Jako ve všech oborech design hodně postoupil. To, co bylo moderní a populární před deseti, patnácti lety, je dnes dávno překonáno. Jsou používány nové fasádní systémy, obloukové střechy, zasouvací vstupní dveře. I vnitřní vybavení doznalo podstatných změn. I v mobilním domě tak narazíte na vychytaný sprchový kout s masážními tryskami. Skvěle vybavené jsou i kuchyně. V některých domech je samozřejmostí klimatizace, do jiných vám ji namontují na vyžádání.

Všechny tyto záležitosti jsou moderní, jsou nové a jsou drahé. Nebo, lépe řečeno dražší než to co je předcházel. A jsme u cen mobilních domů k celoročnímu užívání.

Ani vířivá vana nemusí chybět

U největšího prodejce Lavarohouse naleznete nabídku, která vám vyrazí dech. Tato firma má řadu poboček po celé republice. A někde v nich jsou například použité mobilní domy určené k celoročnímu užívání v ceně kolem 150 tisíc korun. A proto, že nabídka je vskutku neskutečně rozsáhlá, nejmodernější a nejdražší domy překročily pořizovací cenu 3 miliony.