Výrobky

Proč zakrývat bradavky nálepkami


Ženy to nemají v životě snadné a mnozí muži si stěží dovedou představit, že by byli na jejich místě. Představa, že by rodili děti, je pro ně příliš děsivá, ale to není vše, s čím by se museli potýkat. Kupříkladu takové nošení podprsenek. Obvykle se jedná o poměrně nepříjemné sevření v jakémsi korzetu a to je také důvodem, proč se podprsenky začínají stávat nejméně oblíbenou součástí dámského šatníku. Někteří lékaři dokonce nošení podprsenek nedoporučují vzhledem k možným zdravotním problémům a komplikacím, a to nejen, co se týče samotné pokožky. Kupříkladu bylo prokázáno, že nošení podprsenek oslabuje svalovou tkáň, která ňadra udržuje v přirozené poloze.

žena v podprsence

Nejkrásnější ozdobou ženských ňader jsou bradavky. Pro ženu samotnou to však znamená i jisté obtíže. Třeba v souvislosti s nošením oblečení.

Dráždění bradavek – některé typy oděvů mohou nepříjemně dráždit bradavky a to se pak stává pro ženy nesnesitelné. Naštěstí existuje výpomoc v podobě nálepek na bradavky. Zhotovují se z velmi příjemného a zdravotně nezávadného materiálu, který tyto pocity zcela eliminuje.

ženská ňadra

Vystouplé bradavky jako zdroj erotického vzrušení – dalším problémem je nošení společenských šatů, halenek a topů, kdy například vlivem závanu chladného vzduchu bradavky zduří, a tento vizuální efekt pak nelze přehlédnout. U některých mužů to pak může vyvolat silné erotické vzrušení, ovšem v okamžiku, kdy se jedná například o společenskou oslavu a podobnou událost, to jaksi není namístě.

Když jsou bradavky vidět – ženské bradavky jsou jedním z nejsilnějších erotických podnětů. Snadno si to ověříte například tím, když se podíváte na ženu zcela nahou, s bradavkami zakrytými pouze malými kulatými terčíky – v takovém případě její tělesný korpus vnímáte, jako kdyby byl zahalen v oděvu, ale jakmile terčíky z bradavek zmizí, nastane obrovský erotický podnět. Toto je další z důvodů, proč si opatřit nálepky na bradavky, aby je zakryly v okamžiku, kdy se chystáte obléknout do průsvitných společenských šatů.

Podobné příspěvky