Firmy

Neseďte v zimě doma

Jarní prázdniny se blíží a vy ještě nevíte, ve kterém horském středisku je strávíte? No to máte nejvyšší čas si něco zarezervovat. Znáte třeba Červenou Vodu?

Červená voda Skibukovka je poměrně nový ski areál, který vám nabízí jak v zimě tak i v létě řadu aktiv, které jsou jak pro dospělé tak pro děti. Můžete zde prožít týden dovolené s veškerým servisem a komfortem, který ke správné dovolené patří. Ale můžete klidně přijet jen na jeden den a užít si pořádnou lyžovačku na svahu.

lyžování

V zimním období nenabízí tolik možností ke sportování jako léto, ale přesto není důvod strávit celou zimu doma u topení. Vždyť stačí se pořádně obléknout do funkčního oblečení a hurá do přírody.

Možná si říkáte, že když nelyžujete, tak pro vás nemá význam se ubytovávat v blízkosti lyžařského centra, ale zvážili jste výhodu lanovky? Můžete si zpříjemnit procházku, když se necháte vyvézt na horu a pak poklidným klesáním po lesních cestách se můžete vrátit na své ubytování a protože lyžařská střediska myslí na všechno, tak si můžete zajít do bazénu, do vířivky nebo do sauny. Dopřát si můžete masáž a večer můžete zakončit u skleničky Bombardina v baru. Výjimkou nebude ani večerní program v podobě diskotéky či něčeho podobného. Zkrátka v lyžařském areálu to žije a vy můžete být u toho.

lyžování

Nelyžujete, ale chcete, aby se to naučily vaše děti? Není nic jednoduššího než si zarezervovat týdenní pobyt ve středisku Červená voda a přihlásit děti k instruktorovi, který je základům lyžování naučí. A možná vás přesvědčí, že si v místní půjčovně půjčíte lyžařskou výbavu a pod dohledem instruktora se také pokusíte o pár obloučků na lyžích po svahu. Lyžování není omezené věkem lyžaře a začít se dá kdykoliv.

Tak co? Opustíte v zimě svůj byt a své pohodlí a vyrazíte na hory? Sněhu je tam dost, tak hurá do lyžařského střediska Ski Bukovka Červená Hora.

Podobné příspěvky