Mobil

Prima mobil

Vzpomínám si na mobilní telefon, který jsem dostala kdysi dávno bylo mi asi patnáct let, když jsem dostala svůj první mobilní telefon. Ani nevíte, jakou jsem měla radost. A byla to taková technika, kterou jsem ještě předtím neznala. Znala jsem pouze jenom pevné linky, které byly sice skvělé, ale nepraktické. V té době mi to ale ještě nepřišlo, že mobilní telefon bude lepší než pevná linka. Protože já osobně jsem byla velice ráda za to, že konečně máme doma už pevnou linku. Jenomže jak všichni víme, tak mobil je prostě mobil. A na mobil nic nemá. Byla jsem proto velice ráda, když mi rodiče pořídili už mobilní telefon.

V mobilu mám i GPS.

A byla jsem z toho nadšená a ihned jsem ho šla ukázat své kamarádce. Protože kamarádka ještě mobilní telefon neměla, ale měla ho slíbený, že ho dostane příští týden. Takže jsme byly úplně obě dvě nadšená, že konečně budeme mít obě dvě mobilní telefon. Ale bohužel co se nestalo. Celá natěšená Jsem utíkala ke kamarádce. A jak jsem utíkala ze schodů z našeho domu, tak bohužel jsem upadla a mobilní telefon, který odlétl snad tři metry ode mě. Myslela jsem si, že snad omdlím. Nevěděla jsem, co mám dělat. Že jsem měla odřená obě dvě kolena a jeden loket, na to jsem nemyslela a bylo mi to úplně jedno.

Mobil je pro mě důležitý.

Důležité a hlavní pro mě bylo to, že jsem měla rozbitý mobilní telefon. Byla jsem v šoku a nevěděla jsem, co mám dělat. Takže jsem rychle utíkala zpátky domů a rychleji jsem se začala omlouvat rodičům, co se stalo. Myslela jsem si, že rodiče budou úplně nadávat. Naštěstí oni ale byly klidní. Protože mi řekli nakonec, že mi pořídili úplně ten nejlevnější mobilní telefon kvůli tomu, kdyby mi náhodou spadl nebo mi ho někdo ukradl. Sice mi to opravdu hodně mrzelo, protože mobil byl pro mě opravdu hodně vzácný, ale měsíc na to že jsem dostala naštěstí jiný mobilní telefon a zase starý, ale to mě vůbec nevadilo.

Podobné příspěvky