Rubriky
Zdraví

Doprava do Chorvatska

Naše jedinečná doprava do Chorvatska spočívá v tom, že vás nabereme na nástupním místě v České republice, zařídíme cestu do Chorvatska a podle toho, jaké výstupní místo jste si dopředu vybrali, tak my vás na něm vysadíme. Záleží na vás, jak dlouho chcete být v této krásné zemi. Můžete zde být týden, můžete zde být dva týdny a podobně. My vám zajistíme dopravu tam i zpět. Rozhodně ničeho nebudete litovat, to vám garantujeme, a pokud chcete sehnat levně dovolenou do Chorvatska, tak si obstarejte dopravu od nás a uvidíte, že jistě seženete ubytování v Chorvatsku podle svých finančních a dalších představ.

moře

V Chorvatsku je krásné jadranské moře, které je čisté a jistě se vám bude moc líbit a stejně tak i vašim dětem. Vaše děti budou jistě nadšené, když uvidí moře, tak je nepřipravte o tuhle krásnou zkušenost, kterou v České republice nemáme. Naše autobusy jsou naprosto na jiné úrovni. Jsou moderní a preferujeme jenom tu nejvyšší kvalitu a to nejlepší pro všechny naše klienty, kteří se rozhodnou, jet s námi na dovolenou.

Pohodlí

Pohodlí v autobuse, je jistě jednou z nejdůležitějších věcí, o kterou se budete zajímat, když si vyberete nějakou autobusovou dopravu. My vám garantujeme, že naše skvělé vozy jsou vybavené tím nejmodernějším a nejlepším, co vám může dnešní doba nabídnout. Zapomeňte na to, že vás budou bolet záda po cestě v autobuse. To už je minulost. My vám nabízíme naprosto geniální možnost, takže vás nebudou bolet záda, protože naše sedačky jsou ergonomicky tvarovaná a přizpůsobí se plně tvaru vašich křivek a vašeho celého těla a krásně se vyspíte a nebude vám zima ani vedro, protože máme klimatizaci, díky které můžeme regulovat teplotu ve voze.

městečko

Služby

  • SMS informace o odjezdu
  • GPS poloha autobusu
  • LCD televizory
  • Zásuvky
  • Wifi v autobuse

My vám toho nabízíme opravdu hodně, takže se nebojte, že byste nebyli spokojení.